צוות גיוס בכירים.png

צוות גיוס בכירים המתמחה בגיוס ואיוש משרות בכירות ומנהלים.  יועצי הגיוס למנהלים שלנו הם בעלי ידע והתמחות בתחום הניהול הבכיר בהייטק ובכלל. ההתמחות שלהם כוללת היכרות מעמיקה עם: תארים לעבודה, שכר תואם ומגמות בשוק, וזאת, כדי להבטיח לך למשוך ולשמור את הכישרון הטוב ביותר בתגמול המתאים.

 

מציאת המנהל הבכיר הנכון שיוביל את הארגון שלך להצלחה, היא אחת ההחלטות הגדולות ביותר עבור הארגון שלך. טעות בגיוס של מנהל בכיר שאינו תואם לארגון ולצרכיו- יכול להיות קריטי לארגון בהווה ובעתיד.

 

על מנת למצוא את המנהלים הבכירים הנכונים ביותר לארגון שלך, צוות מנהלי הגיוס הייעודיים שלנו לגיוס בכירים- משתמשים בכלי איתור ייחודיים, דרך רשתות אישיות ומקוונות, כמו גם שיתופי פעולה בתחומי התעשייה הרלבנטיים וגופים מקצועיים, וכן כלים ומקורות גיוס מגוונים נוספים.

צוות ניהול הטאלנטים שלנו יכול גם להיות חלק מתהליך הבחירה. בכך הינך מקבל את החבילה המלאה בגיוס הטאלנט: ניתוח כישרונות כדי לגלות את המוטיבציה, הנחישות, החוזקות, החולשות של המועמד, כמו גם את ההתאמה התרבותית שלהם לארגון. זה עוזר להבטיח לך לבחור את המועמד הנכון - כזה שיישאר ויבצע.

 

מה הופך את ELLER’S לחברת גיוס אחרת? הגודל שלנו הוא הכוח שלנו. אנחנו מספיק קטנים על מנת לתת טיפול אישי אבל גדולים מספיק כדי להשפיע. תשוקה והתלהבות אמיתית ממה שאנחנו עושים, יחד עם היכולת שלנו להגיב ולהתאים במהירות לצרכי הלקוחות הופכת אותנו לנקודת הגיוס האחת ונותנת מענה לכל צורך ודרישה. ההצלחה שלנו היא האנשים שלנו. אנו גאים במחויבותנו לנכסים החשובים ביותר שלנו - האנשים שלנו. ערכי הליבה שלנו עומדים בבסיס כל מה שאנחנו עושים ומשקפים על ידי האנשים שלנו.

המשימה שלנו להגשים את שאיפות הקריירה והארגון מתוך הבנה ויושרה המשקפת את המחויבות שלנו להציע את השירות האיכותי ביותר ללקוחות שלנו.